Aanbiedingen
!
Verbandkoffers
024007

Verbandtrommel B mini multi

Tijdelijk met een korting van 30%

Kunststof verbandkoffer inclusief wandhouder. 
Afmetingen 26x18x10 cm. Kleur oranje. Spatwaterdicht.

De verbandkoffer wordt compleet geleverd met B inhoud. 
(Zie losse inhoud  verbandtrommel B uitgebreid).

151295

Koolmonoxidemelder

Afgeprijst van € 49,95 voor € 39,95

Ajax Koolmonoxidemelder 9CO-5 

Specificaties:

  • Elektrochemisch meetprincipe
  • Alarmsignaal van 85 dB bij gevaarlijke concentraties koolmonoxide
  • Inclusief bodemplaat voor eenvoudige, snelle montage
  • Heldere bedieningsinstructie in Nederlands, Frans en Engels
  • Testknop
  • Autoreset
  • Waarschuwingssignaal wanneer batterijen vervangen moeten worden
  • Geheugenfunctie zodat u ook kunt zien of de melder tijdens uw afwezigheid in alarm is geweest
  • CE- en Keurmerk certificaat
  • Inclusief 3 penlight batterijen (Alkaline, 1,5V)
  • 5 jaar garantie (geldt niet voor de batterijen)
  • Diameter 140mm, hoogte 38mm
  • Gewicht 140 gram
000161

Eyedouche

Vanaf 30 stuks € 5,95 per stuk ..!!

Eye douche
Met één (handom)draai wordt de garantiesluiting verbroken en is de oogspoelfles klaar voor gebruik. Door in de fles te knijpen wordt het oog met een zachte en gebroken straal schoongespoeld. De oogspoelfles is voorzien van een ergonomisch gevormde oogschelp. Deze zorgt ervoor, dat de oogleden geopend blijven tijdens het spoelen. Daardoor stroomt de spoelvloeistof direct in het getroffen oog. De gebruikte vloeistof verdwijnt via een geïntegreerd afvoerbuisje. De flacon van 500 ml bevat een stabiele natriumchloride oplossing die overeenkomt met het natuurlijke zoutgehalte van de ogen. De flacon is geschikt voor gebruik bij mechanische letsels (bijv. stof, vuil, metaal- of houtsplinters) en letsels door chemische stoffen m.u.v. zuren en logen. De steriel verpakte oplossing voorkomt het verder binnendringen van vuildeeltjes en micro-organismen in het oog. De inhoud is genoeg voor een intensieve spoeling van circa 5 minuten.
Wandhouder apart verkrijgbaar.

084030

BHV veiligheidshesje EN471

BHV veiligheidshesje (Gilet) EN 471
Fluoriserend geel of oranje veiligheidsvest, met horizontale reflectiestrepen en BHV opdruk op de rug en klein op de borst.  Met klittebandsluiting. Universele maatvoering. In tasje. Voldoet aan de norm EN-471

Afgeprijst van € 6,95 voor € 4,95

008500

Aspivenin

Aspivenin is een handig hulpmiddel indien men is gebeten door een insect of zelfs een reptiel. Het gaat hierbij om beten van beesten die een vloeistof (gif) onderhuids achter laten.

Normaal 17,50  nu voor slechts € 14,95

Meer informatie over Aspivenin

033354

Sterillium 100 ml

Een desinfectans op basis van alcohol en een quatenaire ammoniumverbinding met snelle en aanhoudende bactericide werking. Daarnaast bevat Sterillium emoliëntia die tot doel hebben het uitdrogen van de huid te voorkomen.
 
Sterililum kan overal worden gebruikt en is niet afhankelijk van de aanwezigheid van water of wastafel. Sterillium beschermt de handen ook bij frequent en intensief gebruik. Dit is vooral belangrijk, omdat een verzorgde gladde huid minder micro-organismen kan bevatten dan een ruwe, beschadigde huid. Bijkomend praktisch voordeel is, dat door het niet optreden van het plak-effect onderzoekshandschoenen zich gemakkelijker laten aantrekken.

Door de kleine flacon ook handig in de verbandkoffer.

Normaal 2,60  nu voor slechts € 1,95

Verbandkoffers
024103

Verbandkoffer A Toolpack

Door de bijgeleverd handige wandbevestiging en signaalkleur voor iedereen goed zichtbaar en bereikbaar. Koffer en wandhouder van oranje, slagvaste kunststof. Stof en spatwaterdicht. Voldoet aan de eisen zoals gesteld in de Arbo-wet. Afmetingen 39x25x13,5 cm. De verbandkoffer wordt compleet geleverd met A inhoud. (Zie losse inhoud verbandkoffer A) .

Normaal 67,50  
Nu voor slechts 
€ 57,50

Verbandkoffers
024210

Verbandtrommel B (standaard)

Slagvaste kunststof verbandtrommel met 2 kliksluitingen.
rubberen afsluiting in de deksel. Afmetingen: 26x17x8 cm. Kleur oranje. Inclusief wandhouder.

De verbandktrommel wordt compleet geleverd met B inhoud. (zie losse inhoud  verbandtrommel B).

Normaal 24,50  
Nu voor slechts 17,95